radomyshl.com Радомышль
 
12 червня 2013
-

Радомишляни здобули перемогу на конкурсі козацької пісні. ФОТО

Радомишляни здобули перемогу на конкурсі козацької пісні. ФОТО

У Радивилові пройшов 6 Всеукраїнський фестиваль-конкурс козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!». Розпочався він 31 травня у Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви» в с.Пляшевій, а завершився 2 червня гала-концертом на майдані Незалежності в Радивилові. На фестиваль з'їхалися представники не тільки з сусідніх областей, а й з Луганщини, Донеччини, Житомирщини, Херсонщини, Київщини.

Учасники фестивалю поклали квіти до пам’ятного знака козакам на полі Берестецької битви 1651 року. А о 19 годині на майдані Незалежності в Радивилові розпочався концерт. Щоправда, зливовий дощ зашкодив дійству, утім, чимало любителів української пісні продовжували стояти під парасольками.

Колективи і виконавці відзначені дипломами різного ступеня, а переможцями цього конкурсу став гурт з Радомшля - “Терен”.

Вітаємо з перемогою!

Радомишляни здобули перемогу на конкурсі козацької пісні. ФОТОРадомишляни здобули перемогу на конкурсі козацької пісні. ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Приємно дізнаватись про чергове досягнення наших земляків. Фолькльорний гурт Терен, керівником якого є Василь Волівач, власноручно виготовили музичні інструменти, на яких і здобули таку важливу перемогу. Браво хлопці!! Так тримати і надалі. Можливо саме на праці таких ентузіастів, відродиться наша козацька ( волелюбна ) культура.
  • Хлопці молодці! І в житті і на сцені - дійсно цікаві, веселі, творчі люди! Вітаю! smile
  • Уряяя!!! wink
    Во хлопці дають жару! Так тримать, і успіхів у майбутній творчості!
  • Молодці хлопці, вітаю вас з цим успіхом!
smile
Цитата  |   | 
13 червня 2013 12:26
-->
wink
Во хлопці дають жару! Так тримать, і успіхів у майбутній творчості!
Цитата  |   | 
13 червня 2013 14:32
-->