radomyshl.com Радомышль
 
08 квітня 2013
-

Радомишльська районна спартакіада працівників освіти

Радомишльська районна спартакіада працівників освіти

За ініціативи районної організації профспілки працівників освіти та науки(голова Шутка В.І.) та відділу освіти Радомишльської райдержадміністрації (начальник Складановський Р.Д.) 27 березня 2013 року на базі Радомишльської гімназії відбулася чергова традиційна спартакіада працівників освіти району. Цьогорічна спартакіада, складалася з 7 видів спорту у яких повинні були позмагатися наші педагогічні працівники, а саме настільний теніс, швидкі шахи, шашки, армреслінг, стрільба з пневматичної гвинтівки, волейбол, та перетягування канату. Спартакіада працівників освіти у цьому році, як ніколи носила масовий характер. На змагання прибули педагогічні колективи з 21 школи району. На урочистому відкритті спартакіади, учасників змагань привітали начальник відділу освіти Складановський Р.Д. та голова районної організації профспілки працівників освіти та науки В.І. Шутка, побажали всім педагогічним працівникам успішних стартів і звичайно перемог. У всіх видах змагань йшла безкомпромісна та цікава боротьба, і найсильніший виявлявся в останніх турах. Так серед шахистів (чоловіки) перше місце посів представник Ленінської ЗОШ О. Гончаренко, друге В.Бахмут (ЗОШ смт.Городок), третє Д.Кожемяк (ЗОШ с. Вишевичі), серед жінок перше місце В.Красна(ЗОШ с. В.Рача), друге Н.Горбачова(Ліцей № 1), третє місце розділили І.Мельниченко (ЗОШ №3) та О.Хруль (ЗОШ М.Рача). У змаганнях з шашок серед чоловіків перше місце посів О. Максимів (ЗОШ с. Леніно), друге М. Антонюк (ЗОШ с. В.Рача) , третє О. Марченко (ЗОШ с. Кочерів), серед жінок перше місце Г.Кириченко (ЗОШ с. Борщів), друге у Н.Романенко (ЗОШ с В.Рача) , третє Н.Василенко (ЗОШ с. Леніно). З настільного тенісу серед чоловіків перше місце у В.Галицький (ЗОШ № 5), друге Д.Огороднік (ЗОШ с. Борщів) третє А.Грищенко (ЗОШ с. Мірча), серед жінок перше місце у С. Самойленко (гімназія) друге І. Криворучко (ЗОШ №4), третє С.Кузьменко( ЗОШ с. В.Рача). У змаганнях з стрільби з пневматичної гвинтівки перше місце розділили між собою С.Шевчук (ЗОШ с.Верлок) та О.Пастушенко (ЗОШ с. М.Рача), третє місце у І.Охотенко (ЗОШ №5). У змаганнях найсильніших педагогів, тобто у армреслінгу у ваговій категорії до 80 кг. переміг вчитель фізичного виховання гімназії О.Мосійчук, та у ваговій категорії понад 80 кг. найсильнішим виявився вчитель фізичного виховання Вишевицької ЗОШ В.Багінський. А у перетягуванні канату найправнішими та найсильнішими виявилися вчителя Радомишльської гімназії. Ну і звичайно на завершення спартакіади залишився найцікавіший вид спорту це волейбол. У напруженій боротьбі переможцем стала збірна команда Радомишльської гімназії, другі вишевчани, треті педагогічні працівники Потіївської ЗОШ.

За підсумками змагань, за результатами участі у всіх видах спорту(окрім перетягування канату та волейболу) вчителів – спортсменів шкіл перше загальнокомандне місце вибороли педагогічні працівники Великорацької ЗОШ, другі – педагогічні працівники Радомишльської гімназії, треті – Радомишльська ЗОШ №5.

На урочистому закриттю спартакіади всі переможці та призери змагань з рук начальника відділу освіти отримали дипломи відповідних ступеней. Також переможці в перетягуванні канату отримали грошову винагороду та команда- переможець з волейболу також отримала винагороду.

За підсумками спартакіади команди - призери у загальнокомандному заліку були нагороджені дипломи відповідний ступеней та також грошовими винагородами. Команда – переможець районної спартакіади працівників освіти, Великорацька ЗОШ, окрім грошової винагороди була нагороджена Кубком та дипломом І ступеня.

Всі призи та грошові винагороди були виділенні районним комітетом профспілки працівників освіти та науки.

Головний суддя змагань О.В.Гончаренко


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.