radomyshl.com Радомышль
 
31 березня 2013
-

ГО «Прогресивний Радомишль»: звернення до влади міста та району

ГО «Прогресивний Радомишль»: звернення до влади міста та району

Пам'ятаєте друзі, нещодавно, Громадською організацією «Прогресивний Радомишль» виносилось на загальний розголос питання про створення в місті Інтерактивного молодіжного клубу, який буде вільний від алкоголю, тютюнового диму, де планується проведення семінарів, лекцій, тренінгів, спортивних змагань, тобто місця, де кожен весело та з користю зможе провести свій вільний час.

В загальному зібрано 721 голосів місцевих жителі, котрі виступають за переміни на краще, за розвиток міста. Дуже дякуємо Вам за активну учать в проведеній роботі, за розуміння та підтримку.

28 березня ГО «Прогресивний Радомишль» подала запит до органів місцевої влади що до створення молодіжного центру в місті. Будемо сподіватися, що міський голова Ткачук О.М., голова РДА Харитончук І.А. та депутати місцевого і районного рівнів підтримають ініціативу населення, з позитивним настроєм, повагою і відповідальністю поставляться до розгляду звернення громодян, яке вже підтримали близько тисячі місцевих жителів.

 

 

Вих №2 від 28. 03.2013 р                          

Радомишльська районна  Державна Аміністрація

Голова РДА Харитончук І.А.

Депутати Радомишльської Районної ради

 

Копія:

Радомишльська міська рада Житомирської обл.

Міському голові Ткачуку О.М.

Депутати міської ради

 

Голови правління Громадської організації «ПРОГРЕСИВНИЙ РАДОМИШЛЬ» Папірного Олександра Сергійовича

12201, Житомирська обл, м. Радомишль, вул. Мала Житомирська, буд.33 А кв. 1

 

Громадське звернення

Шановне панство!

Жителі міста Радомишль, молодіжна спільнота міста, правління ГО “Прогресивний Радомишль”  та всі інші громадяни, які виступають за  надання у використання громадськості нежитлового приміщення, для створення молодіжного центру дозвілля (див додаток №1), в кількості 721 чол вимагають:

Створити комісію з представників місцевих органів державної влади, профільних відділів та громадськості міста, в кількості 5-10 чол. для:

Вивчення ситуації з нежитловими приміщеннями, підпорядкованими міській раді та РДА м. Радомишль Житомирської обл.

Належного контролю над дотриманням всіх санітарно-гігієнічних, протипожежних, та інших норм та Законів України, які регулюють та тлумачать роботу подібних закладів з урахуванням цільової аудиторії  дітей та молоді.

Винести питання про надання у використання громадськості міста Радомишль приміщення, на найближчу сесію Радомишльської районної ради та міської ради, з урахуванням рішень комісії та громади міста.

Спілкування з громадою і молодіжною спільнотою міста Радомишль показали, що таке приміщення нам надзвичайно необхідне! Виконання нашої вимоги дасть новий поштовх для розвитку як мешканців, так і міста вцілому, додасть поваги тим людям, які допомогли отримати і облаштувати приміщення.

 

ГО "Прогресивний Радомишль"

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Движению ХОД !
    +1
  • А я б ще додав всім тим, хто не звик відповідально працювати, тобто нашій владі: зробіть хоч щось важливе в своєму житті не за гроші, а просто так. Подумайте хоча б раз не тільки про власний добробут, а й про можливість всебічного розвитку тих, за кого ви відповідаєте, ви, пани, можновладці, що владу утримуєте в руках. Владу, яку народ вам передав добровільно. Народ - джерело влади в Україні. Пам’ятайте.
  • респект організаторам і +100 до карми)