radomyshl.com Радомышль
 
30 січня 2013
-

Радомишльське ДАІ про порядок повернення тимчасово вилученого посвідчення водія

Радомишльське ДАІ про порядок повернення тимчасово вилученого посвідчення водія

У разі якщо у особи тимчасового вилучено посвідчення водія в порядку статті 265-1 КУпАП та судом прийнято рішення про застосування до вказаної особи стягнення у вигляді штрафу, з метою повернення тимчасово вилучених документів порушникові необхідно звернутися до підрозділу Державтоінспекції за місцем реєстрації або за місцем учинення правопорушення.

При цьому при собі потрібно мати документи, що посвідчують особу, постанову суду про накладення штрафу та відповідні документи, які підтверджують його сплату. Якщо справа про адміністративне правопорушення не розглянута судом та відповідно не накладено адміністративне стягнення у строк передбачений статтею 38 КУпАП для повернення тимчасово вилученого посвідчення водія особа має право звернутися до підрозділу Державтоінспекції за місцем реєстрації або за місцем учинення правопорушення з наданням документів, що посвідчують особу та довідки із суду, у якому на розгляді знаходиться адміністративна справа, про те, що справу не розглянуто.

За подання такого звернення та повернення особі тимчасово вилученого посвідчення водія плата не стягується. ВДАІ Радомишльського РВ звертається з проханням надавати квитанції про сплату штрафу, постанови суду для внесення відповідних відомостей.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.