radomyshl.com Радомышль
 
23 січня 2013
-

Влада виділила гроші на ліквідацію наслідків минулорічної негоди

Влада виділила гроші на ліквідацію наслідків минулорічної негоди

Уряд виділив кошти для ліквідації наслідків негоди на території 9 областей, серед яких і Житомирська.

Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Кабінет Міністрів прийняв 16 січня 2013 року відповідне розпорядження №14-р «Про виділення коштів для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, що виникли на території Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей», - йдеться на «Урядовому порталі».

Уряд прийняв рішення виділити Міністерству надзвичайних ситуацій 1,47 млн. грн. та Міністерству оборони 2,38 млн. грн. для закупівлі паливно-мастильних матеріалів, необхідних для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, що виникли 11-16 грудня 2012 р. на території Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Видатки будуть здійснені Мінфіном за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.

Нагадуємо, 16 грудня за участю заступника Міністра надзвичайних ситуацій України генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Василя Квашука в Малинському районі Житомирської області відбулось позачергове засідання обласної виїзної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісією було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на ліквідацію наслідків негоди.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Цікаво, як будуть розподілятися кошти і як буде проводитись "ліквідація наслідків"? Ходять слухи, що величезні території лісу просто виріжуть від коріння.
  • Обычно такие выезды высокогоначальства осуществляются для того, чтобы мешать подчиненным и для проведения большой пьянки. Поломанные деревья у дорог и сейчас лежат почти на проезжей части.
    В ночь спятницы на субботу фуру закрутило на льду и прицеп встрял в сугроб между деревьями прямо у белого дома.
    Подъем от моста через Тетерев кавтостанции- лед, ширина проезжей части не позволяет нормально разминуться двум автомобилям, поднимаюсь вверх- навстречу спускаются бензовоз и лесовоз- можно снимать "Пункт назначения", сворачиваю в сугроб их пропустить и не могу потом тронутся, свежая зимняя резина скользит и приходится сползать на мост для разгона.
    Снегу дали слежаться до состояния льда, потом начали расчищать, трудно представить сколько ругательств и злых пожеланий высказано водителями в адрес и местного руководства и киевских делителей денег.
  • Теперь или ждать весны (скорее всего так и будет), или химией разбивать толстый слой льда на дорогах района.
  • В Брусиловском районе состояние дорог в плане уборки снега намного лучше, была возможность сравнить.