radomyshl.com Радомышль
 
19 грудня 2012
-

Заступник Міністра надзвичайних ситуацій приїхав рятувати наш райнон

Заступник Міністра надзвичайних ситуацій України приїхав рятувати радомишльський райнон

За повідомленням ТУ МНС у Житомирській області, станом на 06:00 годину 17 грудня через несприятливі погодні умови та спрацювання автоматики на Житомирщині без електропостачання залишаються 3 високовольтні лінії по 10 кВ, 116 трансформаторних підстанцій та 46 населених пунктів. Із них 30- у Малинському, 13 - у Радомишльському та 3 – в Коростишівському районах. Призупинено навчальний процес у 11 школах та 4 дитсадках.

Ситуація у Радомишльському та Малинському районах попередньо класифікована як надзвичайна ситуація регіонального рівня, пов’язана з дуже сильним снігопадом (кількість опадів 20 мм, тривалістю 12 годин і менше), та взята на облік Міністерством надзвичайних ситуацій України. На відновлення електропостачання та ліквідацію наслідків негоди необхідно біля 3,5 млн. грн.

Про це йшлося на позачерговому засіданні обласної виїзної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 16-го грудня у Малині за участю заступника Міністра надзвичайних ситуацій України генерал-майора служби цивільного захисту Василя Квашука. На засіданні комісії було конкретизовано завдання обласним спеціалізованим службам щодо організації заходів з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов. Також комісією було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на ліквідацію наслідків негоди, оскільки обсяги необхідних затрат перевищують можливості цих районів.

Загалом 17 грудня на ліквідації наслідків негоди та наданню допомоги населенню і службам по області працює 124 одиниці техніки підрозділів Міноброни, держлісгоспів, лісгоспів АПК , підрозділів РЕМ, комунальних служб та МНС, а також залучено 244 працівники.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Как правило, чем меньше начальство шарится по территории проведения работ, тем меньше оно мешает подчиненным.