radomyshl.com Радомышль
 
18 грудня 2012
-

Cкладні погодні умови у Радомишльському районі

В Малинському та Радомишльському районах залишилися без енергопостачання 78 населених пунктівПочинаючи з 11-го грудня в Малинському та Радомишльському районах складні погодні умови, пов'язані з випаданням двомісячної норми опадів у вигляді мокрого снігу, призвели до падіння дерев та обриву ліній електропостачання на вулицях міст та районів.

Станом на 06:00 16-го грудня було пошкоджено 218 трансформаторних підстанцій, 78 населених пункти знеструмлені, припинено навчальний процес в 11 школах та 4 дитсадках.

До ліквідації наслідків стихійного лиха залучено РЕМ, рятувальників, райавтодор, держлісгосп, комунальні служби, держлісгосп агропромислового комплексу. Загалом з негодою борються 100 чоловік та 21 одиниць техніки.

16-го грудня до Малинського району прибув заступник Міністра надзвичайних ситуацій України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Василь Квашук. За його участі відбулося позачергове засідання обласної виїзної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісією було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на ліквідацію наслідків негоди.

 

ТУ МНС у Житомирській області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Песок и соль это не все, надо еще иметь подготовленную (исправную) технику и заправить ее соляриумом.
 • 123
  В нас поки грім не стукне., ніхто і не поворухнеться. А чому заздалегідь не припасли піску , солі .... Чи не знали , що буде зима? сніг ? І де в бюджеті кошти на ліквідацію таких наслідків негоди ? І хто має відповідати за це ? Питання риторичне..... Ганьба такій владі.
 • При тому, що десь там мільйон лежить в банку.. і навіть відсотків вистачить, щоб сіль закупити і просто посипати.. Але кому воно треба??
 • То вони там наче пісочком посипали)))) Тільки ще гірше зробили, там така каша, що пробратися не можна. А Ви, Tranceliker, правий, кому воно треба?!
 • aleksandr, ви що??? Не можна таку техніку тримати вдома!!! Скажуть, щоб працювали на ній!! А лот джипи, мотоцикли, інші іномарки - можна, ба, навіть необхідно! Як же на роботу наше керівництво інвалідів приїде? Воно вже забуло, що ноги має! Лише педалі та кермо.. Педалі можуть замінити силові структури, а от кермо - це вже повноваження, вплив, зв'язки, влада, врешті-решт..
 • Мер урод звитував що 30 тон соли высыпалы по дорогам хай покаже де воны хоть 1 кг сыпнулы брехуны дороги не почистылы короче полный пиз!!!!!!!!!!!!
 • Позор властям Радомышля! Опора как упала так и лежит! А дороги города и до Кочерева которые обслуживает Радомышельский автодор просто преступление против людей! Неужели не нашлось денег на реагенты и соль? Вранье, что высыпали тонны соли! 2 января по этой дороге ездил трактор и сыпал мокрую землю!!!!! Даже песка не нашлось!!! Буду писать в Житомир как расходуют выделеные деньги! Радомышельскому Автодору ПОЗОР!!!!!!!
 • Завтра депутати міської ради будуть приймати бюджет ,де ГРИГОРОВИЧ як голова бюджетної комісії передбачив міському голові 100% надбавки до зарплати! " балалайку" йому а не надбавку алкашня чортова дійшло до того, що сесії пяне веде жах! такого в Україні ніде не має! Оце вам і БЮТ бачите як відноситься до Юлії Тимошенко !!!!!!!!!!!!!! ВИГНАТИ як кота драного і з партії і обовязково з мера стидоба.
 • волелюб Ви пишете правильно, я вам вдячний, але попрошу виберіть собі інший логотип імені, чи псевдо, так буде більш чесно.
 • волелюб, для вас... http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D1%96%D0%B0%D1%82
 • сьогодні довелося їхати дорогою Радомишль - Кочерів, на моїй памяті гіршого стану траси ще не було. Запамятався анекдот "На прохання даїшників із за негоди залишити авто дома, відгукнулися лише комунальники".
 • волелюб
  ( Оце вам і БЮТ бачите як відноситься до Юлії Тимошенко !!!!!!!!!!!!!! ВИГНАТИ як кота драного і з партії і обовязково з мера стидоба).

  Найбільш зацікавлені щоб Юлія Тимошенко була у вязниці, крім Яничарина, лідери Батьківщини - жидова Яценюк з Турчиновим, які продавали мажоритарні округи прихильним до Ю. Тимошенко кандидатам. Про це повідомив громадськість Олесь Доній. А округи обєднаною опозицією Батьківщина надавались часто непрохідним наближеним жидкам, наприклад Табаловим, що не були навіть членами Батьківщини, отримавши мандат депутата, тепер перебігли в регіАнали, стали тушками. Тому близьких до Юлі, депутатів в парламент потрапило мало. Така ситуація видно і з Радомишльською міською організацією В.О.Батьківщина, депутати міськради, на чолі з пяницею мером О.Ткачуком, дискредитують Ю.Тимошенко і в цілому партію своєю в місті бездіяльністю. ГАНЬБА!!!!
 • Сьогодні на сесії міськради звинувачуваний депутатами міський голова О.Ткачук показав список підприємців, до яких звертався за допомогою в очищенні міста, ті відмовлялися, оскільки від Харитончука отримали вказівку не співпрацювати з міською владою, бо матимуть проблеми. От і виходить що держадміністрація сама не працює ( дорога Радомишль - Кочерів цьому доказ) , і міській владі палки в колеса ставить. А заручниками цього протистояння є ми громадяни.
 • Волелюб, скажіть , а без підприємців наш мер на що - небудь здатний ? Так він також підприємець , і в нього досить непоганий в Радомишлі бізнес . Як тільки треба щось десь зробити в місті , то виходить , що це повинні робити підприємці. А мера хата скраю.....
 • соломон Я мав на увазі підприємців у яких є техніка здатна розчистити дороги, при цьому міськрада цю роботу підприємцям оплатила. Як ви уявляєте організацію подібних робіт без техніки, хіба, що сам мер з лопатою буде чистити, чи багато він начистить???
 • Прогноз погоды обещает снегопады...
 • Позор !!! мэру города Радомышля и всей администрации!!! Гнать надо такое руководство в три шеи...!! Позорище!!... Была на праздниках в городе. Весь город , все дороги мрак!!!! люди ходят по проезжей части ...площадь -"танкодром" просто ..... (стыдно выражаться), а о елке в центре города вообще сказать нечего, как в зоне.....И главное все возмущаются, а сказать в СМИ....увы...Если бы стучались, возможно что-то и сдвинулось бы с места!...А то получается как всегда: Чего дураки, потому что бедные, а чего бедные, потому что дураки..Досадно.