radomyshl.com Радомышль
 
06 грудня 2012
-

На 50-му році життя раптово помер відомий радомишлянин Сергій Скороход

На 50-му році життя раптово помер відомий радомишлянин Сергій Скороход

27 листопада 2012 року на 50-му році життя раптово помер полковник служби внутрішньої служби Сергій Павлович СКОРОХОД, заступник начальника 2-го загону федеральної протипожежної служби міста Лянтор Сургутського району Хантимансийського автономного округа.

Народився Сергій Павлович 14 серпня 1963 року в місті Радомишль. Розпочав службу в пожежній охороні Житомирщини. У 1986 році після закінчення пожежно-технічного училища міста Львова, по розподілу, приїхав в місто Лянтер для проходження подальшої служби в пожежній охороні.

Пройшов шлях від начальника варти до заступника начальника загону, і на кожній ділянці своєї діяльності проявив себе сумлінним, ініціативним співробітником. За його плечима більше 30 років професійної діяльності. Справжній офіцер, який ніколи і ніде не заплямував честі свого офіцерського мундира, офіцер, який все своє свідоме життя присвятив справі рятування життя співвітчизників.

Передчасна, несподівана смерть вирвала із життя Людину з великої літери, коханого чоловіка, незамінного і турботливого батька, прекрасного сина та надійного і вірного друга.

Відчуваючи непоправну втрату, приносимо щирі співчуття матері Сергія Павловича – Раїсі Романівні, рідним та близьким. Світла пам'ять про нього залишиться в серцях його колег і кожного, хто знав його за життя.

 

Колеги з МНС Росії, Територіального управління МНС України у Житомирській області та друзі

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.