radomyshl.com Радомышль
 
19 вересня 2012
-

Гострий сигнал: Знову гине риба

 

Гострий сигнал: Знову гине риба

Днями районна комісія з питань техногенної безпеки на чолі з її головою, першим заступником голови РДА О.Прокопенком усім своїм складом побувала на ставу на р.Мика в Радомишлі, що понад Микгородом.

Тут знову виявлено масову загибель риби.

Комісія доручила відповідним екологічним, санітарним, ветеринарним, водоохоронним службам зробити необхідні дослідження води і загиблої риби для встановлення причини її масового мору.

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • codvosem сожрали вирусы
 • Всім відома причина чергової загибелі риби в Радомишльському ставу - це скид пивзаводом отрути в мику. Чомусь вище від пивзаводу в папірнянському ставу риба жодного разу не гинула. Я думаю що і цього разу, як і раніше, винного в масовій загибелі риби не знайдуть.
 • Вже в котре. Навіть якщо дебіла в комісію відправити, то і він дійде висновку, що щось нечисте саме зі сторони пивзаводу відбувається. Це вже систематичне подихання риби. Хіба тяжко інспекцію на пивзавод навести?
 • Инспекция в доле
 • Волелюб,
  якої отрути? ви маєте якись дані? чомусь дохла риба тільки в ставу, в самій річці вона не була помічена
 • а вы поглядите в Облитках в ставку, там тоже не чисто с рыбкой
 • Vadoomka Вода як відомо тече з річки в став, а не навпаки, тому, в річці вище пивзаводу риба не гине. А факти, причини масової загибелі риби, мають встановити відповідні органи, і повідомити про результати розслідування громадськість.
 • Волелюб,
  ну так дохлої риби не може бути біля замку, так як її течією зносить через пивзавод до ставку (це для прикладу, я знаю що Замок тут ні при чому). До речі пивзавод виробляє пиво, а не ядерну зброю, про яку отруту йде мова? і тим паче в річку стоків немає. Комбінат проектували німці, а в них с екологією строго.
 • Vadoomka,
  Говорите не ядерну зброю, але мені часто приходиться проїзджати повз пивзавод, то від відстійників несе такі аромати, що слабкі духом можуть задихнутися від тих ароматів, я співчуваю людям, що поряд там живуть Якщо то не ядерна зброя, то оселіться біля пивзаводу, і насолоджуйтесь його ароматами. І не захищайте тих хто має має добросовісно виконувати свою роботу.
 • в этом городе живут одни чмери в основном, это просто какой то дебелизм и уже становица совсем не смешно. Всю жизнь плавала сибе рыбка и не когда небыло такого чтобы дохла а тут вдруг после увеличения пивзавода уже лет пять подрят выдыхает да еще как масово, на водоем придеш так вонь тухлятены а пейзаш как в американских фильмах о будущем одна дохлятина плавает и не кто не кого не накажет, зато если дед какой то на удку словит сраную густерку так кречат что он нанес непоправимый вред природе и увалят штраф что до гробовой доски неросплатится, так где же справедливость небыло ее некогда и небудет.