radomyshl.com Радомышль
 
23 серпня 2012
-

У Радомишлі відзначають День Державного прапору України

У Радомишлі відзначають День Державного прапору УкраїниУ Радомишлі відзначають День Державного прапору України.
23 серпня Радомишль та вся Україна відзначає День Державного прапора. Указ президента про щорічне відзначення Дня Державного прапора України 23 серпня був підписаний у 2004 році.
Нагадаємо, що раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією.
У 2009 році екс-президент Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.
Цього року урочисті церемонії підняття державного прапора заплановані у всіх регіонах країни.
У Києві український національний прапор публічно був вперше піднятий 22 травня 1989 року біля пам`ятника Тарасу Шевченку. У Житомирі це сталося в кінці серпня того ж року на тогочасному «гайд-парку» - у саду села Зарічани за Тетеревом, де щотижня збирались активісти Громадянського фронту, Руху, Української Гельсінської спілки.
13 червня того ж року український синьо-жовтий прапор замайорів над будинком міської Ради. Житомир став першим містом за межами Галичини, а в цілому четвертим в Україні, де було піднято українське національне знамено.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • ))))))))))))))) Вот это вы гоните, ребята!))) Что курим?))
  Pivka she, вы о чем вообще?))
 • Natali, Слава Богу не "курим". Гонять таких як ти звідси.
 • Послушай, любезный, ты здесь КТО? Никто. Фильтруй, будь добр, свою речь, со своими друзьями будешь так общаться, не дорос еще.
 • Ну а Радомишль тут до чого? Який із місцевих органів влади сьогодні піднімав жовто-блакитний стяг?
 • А хто з читачив піднав державний прапор в себе вдома, у вікні? Коментуйте.
 • В мене вдома висить прапор завжди, незалежно від свят. А наша кончена влада міста може лише лижучи сраки регіоналам із Києва вішати червоні, закривавлені нашими родичами прапори на 9 травня. Ця кончена влада ніяким своїм місцем не належить до народу України. В неї нема поваги до себе, до міста, доо народу, до країни, яка їх кормить і платить гроші з наших кишень. Їх нахабству нема меж. Вони вже вішають прапори партії районів разом із Українським прапором! Адмінресурс в дії!
 • Tranceliker, Вы водите автомобиль?
 • Не розумію, до чого ви ведете.. ))
  Власного авто мене нема, та авто мого батька часто використовую при потребі. Тільки не намагайтесь нав`язати мені автопробіг з прапорами fellow
 • )))т.е Вы проходили медкомиссию для получения прав? По-честному?))))
 • Чем интересуетесь: сердечком- зрением- прививками?
 • Заключением психиатра)) Меня удивляет, что такой молодой человек настолько сильно ненавидит людей, которые имеют в своей жизни что-то, абсолютно всем недоволен. Ладно, когда этим страдает какой-нибудь старый маразматик, но когда такой молодой парень, то это свидетельствует о нестабильном психическом состоянии.
 • Ура, диагностика на расстоянии! У меня палец на ноге вторую неделю болит, подскажите, что со мной!!!
 • Жить будешь))
 • Для Patriot переведу слова Natali : "Мене дивує, що така молода людина настільки сильно ненавидить людей, які мають в своєму житті щось, абсолютно всім незадоволений. Гаразд, коли цим страждає який-небудь старий маразматик, але коли такий молодий хлопець, то це свідчить про нестабільний психічний стан."
  Не бачу в цих словах регіоналів і москалів.
 • Зроблю пояснення виключно для пана Павла, бо пані Наталі мабуть не розуміє української мови. Регіонали здійснюють політику русифікації української нації та інтеграції України з "братською" державою на економічному, політичному та інших рівнях. Доречі пані Наталі яскравий приклад такої русифікації!
 • Пані Наталі не володіючи рідною мовою, мабуть проживаюча за кордоном, робить спробу захистити регіоналів Радомишильщини.....ось вона довга рука москалів!
 • Страшнее кошки зверя нет. Опасатся надо китаефикации имхо.
 • Patriot, Вы в себе вообще?)))) Я родилась, выросла и живу в той части Украины, где никто и никогда не говорил на украинском языке, разве что, не так давно прибывшие с периферии. С какой радости я должна говорить на украинском языке, Вы не подскажите? Потому что какие-то националисты так хотят? Имела я их в виду, ровно как и регионалов, которые у Вас провоцируют фобии и предрассудки. Говорила, говорю и буду говорить только на русском языке. . А тот язык, на котором говорит большая половина Радомышля, скорее можно назвать ,,телячей мовой,, , чем украинским языком. Такой себе суржик - и не русский, и не украинский.
 • Еще варианты предположений есть?)))
 • Панi Natali як та корова мае бiдна язика да не знае мови. Людина стiльки раз людина скiльки знае мов.А на рахунок суржика То Якщо панi NATALI знае що таке переферия то нехай в вiкiпедii дiзнаеться що таке слово ДIАЛЕКТ.
 • Да, безусловно, это разновидность диалекта, чем и является суржик. Когда производилась перепись населения, говорящих на суржике записывали к говорящим на украинском языке, т.к официально он не зарегистрирован, хотя большинство из них на самом деле от украинского далеки, им проще на русском изьясниться. Для тех, кто в танке, повторюсь, у меня нет необходимости владения украинским языком в совершенстве, окружающие меня люди говорят на русском языке, в том числе и в Радомышле. Лучше осваивать иностранные языки, от них больше толка.
 • Natali, дарма я перед вами вибачався, коли випадково образив. бо ви на всіх Українців ллєте лайно і верзете маячню. для всіх нехай ця істота стане об'єктом відрази настільки, наскільки вона цурається України і всього Українського. Для неї маразмом є любов до власної землі, до країни, до мови, до всього, що символізує націю Українців та їх культуру. Грубі пояснення типу "для тих, хто в таку" та "какие-то националисты так хотят? Имела я их в виду". Дорогенька, націоналісти воювали за те, щоб ви зараз могли фарбувати свої нігтики в своєму затишному домі і щоб ваша дупа не маячила в колгоспі, перебираючи картоплю, де з 20 мішків 1 віддають вам. Націоналісти, на відміну від вас, люблять свій народ навіть якщо він розмовляє суржиком. Адже суржик - це ще не повна здача мови і думок на користь іншої, не дуже братської країни. Ви ж яничар! Живете в їх брехливому і цинічному інформаційному просторі, зомбуєтесь і вішаєте ті ж самі ярлички, що й вони, вживаєте ті ж штампи в мовленні, які вони вживають, перекручуючи істину. Знаєте, чому ви повинні вчити Українську? Бо ви їсте хліб, який вирощують Українці, п'єте молоко і живете в країні, де 78% - Українці. А те, що зараз Українська для вас ознака неосвіченості - вияв того штампу, який заклали комуняки у 80-х, коли робили глум із усього Українського. І ви є дитям того глуму, так само як і ті люди, які Українську знають, але говорити нею не бажають. Сором і ганьба вам всім!
 • Наконец-то "получила"?! Они бандюги специально запугивают и унижают украинцев как и и со времен царизма- я тоже 1 ихний комент читал-так там было и "свинорылые " и "хохлюки " и на вас уже наведен термоядер от США и т. п.- УЖАС- 100% Tranceliker с Вами согласен!
 • А русский- это диалект олбанского. Инфа 100%.
 • пані Наталко, ми тут- українці, а от ви - ХТО? І де та частина Радомишля в якій не потрібна українська мова?
  Ви можете уявити собі француза, що заявляє що йому, мов би не потрібна французька його товариші розмовлюєть англійською? Чи бачили ви коли небуть поляка, що ходить по Варшаві і з своїми приятелями шпрехає ? Смішно? Згода, було б смішно, як би не було так сумно...
 • Ось які вони, неукраїнці. Фільтруй їм "речь". Дякую, що хоч не нарєчіє, як кажуть ваші повелителі з кремля.. smile
  Якщо не знаєте хто я, то підкажу: маленька частинка народу України. Втямили?
 • Слишком маленькая и слишком зеленая, но при этом слишком много себе позволяющая. Я считаю себя не меньше украинкой, чем ты себя, и твое мнение, нездоровые выводы меня мало трогают. Поэтому свои комментарии в мой адрес оставь при себе. Будь здоров.
 • Карл Маркс: «Національною мовою не спілкуються лише окупанти, раби і дурні».
 • ,,На родном языке не говорят только оккупанты, рабы и дураки,, (с) К.Маркс. Это звучит так. Вот мы и говорим на родном языке))
 • Natali, ви українка?? lol
  А що у вас українського? Від мови до типу мислення - закріпачена людина.
  До того ж ви мене називаєте зеленим, а самі не відрізняєтесь дорослою аргументацією. Нехай я й зелений, але я хоч вас уважно читаю, думаю, як ви сприймаєте тему, намагаюся пізнати ваш тип мислення..
  До речі, казочку про рідну мову придумали в Кремлі.. )) Продовжуйте далі танцювати під рабську музику.
  Я б все віддав, аби ви задумались не тільки над власним "я", а й над нашим спільним тепер. А особливо над нашим майбутнім. І щиро хочу звернути вашу увагу на іншу не гіршу сторону нашого буття. А саме - на Українську Україну. Щоб ви зрозуміли, що рідна мова - це мова ваших пращурів і вашого народу. Якщо виходити з логіки табакіна, колісніченка і підрахуя-ківалова, в мене може бути рідною будь-яка мова. Хоч ідиш.. Ну тупо ж..
 • Серьезно?)) Неправильные выводы, под ,,рабскую музыку,, , как ты выразился, никто не танцует, стадный инстинкт не развит, извини. Это даже не выводы, это твои догадки, высосанные из пальца. Я где-то писала кого я поддерживаю, чья позиция мне по душе? Нет. Так что, гадай дальше. Во-вторых, для того, чтобы быть готовым отдать все, для начала надо что-то иметь и вообще добиться хоть чего-то. Что у тебя есть, чего ты добился? Да ничего у тебя нет, поэтому и брызжешь ты тут желчью, когда видишь, что у кого-то что есть. Отсюда и комментарии твои про понты и т.п.

  И последний вопрос: Шухевич и Бандера для тебя герои? Кратко - да или нет.
 • Natali, стадний інстинкт? А що значать слова: "Вот мы и говорим на родном языке" Згадується калєснічєнко із його фразою: ми дайом вазможнасть людям разгаварівать на радном язикє... Чи не радісне прийняття його слів ви підтвердили?
  А щодо добився чогось.. Ви лише матеріальне маєте на увазі, так? Дуже низький старт.. Я вам грошей і будь-яких матеріальних речей не пропонував би..) Але якби попросили, - не відмовив би при нужді.
  А щодо коментарів про понти - то це моя відраза до показухи. Коли в кишені є, а в голові нема. Коли дарма отримав і махає цяцею. Або просто бездумно витрачають кошти туди, куди не варто чисто з православних принципів.
  А щодо героїв, то для мене герой Євген Коновалець. А Бандера й Шухевич - його послідовники, лідери Українського національно-визвольного руху. Їх я не шаную так фанатично, як деякі націоналісти, але поважаю за те, що не боялися вмирати і ризикувати. А жовч йде не від мене. Просто правду пишу. До речі, що у вас українського?
 • Natali,,На родном языке не говорят только оккупанты, рабы и дураки,, (с) К.Маркс. Это звучит так. Вот мы и говорим на родном языке))
  Окупант на те він і окупант, що говорить своєю рідною мовою, а не мовою того народу, рідну землю якого окупував...
 • Як бачите пані Наталі до психіатра все ж потрібно звернутися Вам!!! Думаюча людина пишаеться досягненнями розуму, душі і серця....а не тим чим пишаєтесь Ви! Будь те ласкаві зробіть для себе висновки. Мені Вас дійсно жалко...
 • Читала всю вашу перепалку, шановні, ті, хто любить Україну й та, яка ненавидить її. Й ще раз родумала, через те ми так і живемо, що ось такі надто зарусичені пані, як Natali, не любить мови народу серед якого живе, хліб якого їсть. То шуруйте, шановна, у Московію, до братів своїх старших, коли не поважаєте мову народу серед якого живете. А краще всього йдіть у команду регіонала Журавського, який точно такої думки про мову, як і Ви. Слава Богу, що таких як Ви, мало...
fellow
Цитата  |   | 
23 серпня 2012 15:22
-->
smile
Якщо не знаєте хто я, то підкажу: маленька частинка народу України. Втямили?
Цитата  |   | 
28 серпня 2012 21:08
-->
lol
А що у вас українського? Від мови до типу мислення - закріпачена людина.
До того ж ви мене називаєте зеленим, а самі не відрізняєтесь дорослою аргументацією. Нехай я й зелений, але я хоч вас уважно читаю, думаю, як ви сприймаєте тему, намагаюся пізнати ваш тип мислення..
До речі, казочку про рідну мову придумали в Кремлі.. )) Продовжуйте далі танцювати під рабську музику.
Я б все віддав, аби ви задумались не тільки над власним "я", а й над нашим спільним тепер. А особливо над нашим майбутнім. І щиро хочу звернути вашу увагу на іншу не гіршу сторону нашого буття. А саме - на Українську Україну. Щоб ви зрозуміли, що рідна мова - це мова ваших пращурів і вашого народу. Якщо виходити з логіки табакіна, колісніченка і підрахуя-ківалова, в мене може бути рідною будь-яка мова. Хоч ідиш.. Ну тупо ж..
Цитата  |   | 
29 серпня 2012 21:37
-->