radomyshl.com Радомышль
 
07 серпня 2012
-

Радомишльська прокуратура внесла протест та подання

Радомишльська прокуратура внесла протест та подання

Радомишлянка Т.Токарєва проживає разом з своєю дитиною - інвалідом з дитинства у комунальній квартирі без зручностей. Звісно, що житлові умови тут для догляду дитини з вадами здоров’я, як мовиться ніякі. А про отримання житла зі всіма зручностями, навіть, у перспективі вона й не мріє. Мати дитини також свідома того, що тепер дають соціальне житло хіба, що в столиці. Отже поміркувавши на сімейній раді та заручившись батьківською підтримкою вирішили побудувати власний дім за свої спільні кошти заради дитини. Утім не так станеться, як гадається. Вже більше трьох років Т.Токарєва оббиває пороги міської ради з клопотанням щодо виділення їй земельної ділянки під будівництво житлового будинку. Однак відповідь у цій установі одна: вільних земельних ділянок немає.

Добре знаючи, що за цей час у місті була виділена не одна земельна ділянка під будівництво житла Т.Токарєва звернулася двічі письмово до міської ради у лютому та травні місяці цього року. наслухавшись від людей бувалих про відношення очільників міської ради до звернень громадян вона зареєструвала обидві письмові заяви. Очікуючи у місячний термін відповіді, як того вимагає стаття 20 Закону України «Про звернення громадян» й гадки не мала, що впродовж п’яти місяців вона так і не діждеться від цієї установи повідомлень про результати їх розгляду.

І лише у кінці липня, після наполягань, сама забрала у земельному відділі міськвиконкому копію рішення сесії міської ради у якому було їй відмовлено у виділенні земельної ділянки. Але чому зрозуміти не може й досі. У згаданому рішенні вміло обійшли все чинне законодавство України. Тут не посилаються на жодне законодавче обґрунтування відмови і щоб довго не плутати манівцями написали просто, як відрізали : «відмовити у клопотанні згідно проведеного голосування депутатів міської ради». Бачте, так декому з депутатів захотілося.

Від безвихіддя та несправедливості Т.Токарєва вирішила звернутися до прокуратури району.

Відповідь не забарилася. У листі з а підписом прокурора району В. Мякішева йшлося про результати перевірки звернення, якою встановлено, що « В порушення ст.20 Закону України «Про звернення громадян» Радомишльською міською радою не повідомлено Вас в місячний термін розгляду даних заяв. І лише 06.07.2012 року Ваші звернення розглянуті на сесії Радомишльської міської ради. В ході розгляду на сесії прийнято рішення №345 у якому Вам відмовлено на виготовлення проекту їз землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Бурби. Підставою для відмови у виготовлення землевпорядної документації стали результати голосування депутатів Радомишльської міської ради, що є необґрунтованим та порушенням вимог ст.118 Земельного кодексу України.

Таким чином, в ході проведеної перевірки, прокуратурою Радомишльського району внесено подання у Радомишльську міську раду щодо грубого порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про звернення громадян», а також винесено протест на рішення Радомишльської міської ради № 345 від 06.07.2012 року».

Отримавши такий захист, тим часом Т.Токарєва не втрачає надію, що її дитина буде мати не тільки конституційні права, а й належні побутові умови. Наразі громадськість міста цікавить яку ж міру покарання понесуть впіймані посадовці міської ради за неодноразове нехтування законом «Про звернення громадян» понесуть посадовці міської ради після подання прокуратури району?

 

Джерело: radomyshl-city

Радомышль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Ну дуже не грамотно пише пан Капранчук.
  • А тепер поіменне голосування в студію. Хто був проти.