radomyshl.com Радомышль
 
27 липня 2012
-

Золотий голос Радомишльщини — Віталій Домбровський

Золотий голос Радомишльщини — Віталій Домбровський

Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі “Мелодія двох сердець”, перше місце в обласному конкурсі “Родинні скарби України”, перемога на телевізійному конкурсі “Пісенний вернісаж” у Києві, гран-прі міжнародного конкурсу “Закарпатський едельвейс” в Ужгороді. Це далеко не повний перелік відзнак співочого таланту Віталія Домбровського, без проникливого і чаруючого співу якого не обходиться в районі жоден культурно-мистецький захід.

Любов до музики і співів Віталій перейняв від батька — знаного та шанованого в нашому краї трубача-віртуоза і музичного організатора Анатолія Домбровського. До речі, у батьковому народному духовому оркестрі Віталій хвацько грає на трубі (закінчив по класу труби Радомишльську музичну школу) і співає як соліст. А ще він бере участь у виступах зведеного районного хору, вокального ансамблю “Пісенне джерело”.

І лунає на стаціонарних та імпровізованих концертних майданчиках та сценах, не залишаючи нікого байдужими, спів цього воістину “золотого голосу Радомишля”, що гідно продовжує славні традиції музичної родини Домбровських.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.