radomyshl.com Радомышль
 

Про сайт

У ЗАМКУ-МУЗЕЮ РАДОМИСЛЬ ЗНЯЛИ МУЗИЧНИЙ КЛІП ТАРУТА І РОМАН КОЛЯДА НА ПІСНЮ ЧУМАЦЬКАradomyshl.com - це лідируючий інформаційний портал нашого міста.

Наш сайт - це громадянська ініціатива, завданням якої є об'єктивне та неупереджене інформування про важливі громадсько-політичні, економічні, культурні, соціальні процеси у Радомишлі та районі, без цензури, лише у відповідності до публічних засад редакційної політики.

radomyshl.com створено ще 2008 року. Тоді це був не перший та не єдиний сайт, який розповідав про життя Радомишля, cтворював та повідомляв новини. Інформаційний портал створювався особистим коштом команди сайту і продовжує працювати за рахунок особистого фінансування. Саме незалежна думка, інформація з перших вуст, точність, оперативність стали для читачів найважливішим критерієм і визначили важливість та потужність даного ресурсу. Ми прагнемо розповісти Вам про життя Радомишля, про всі його позитивні та недуже позитивні сторони. Інформувати так, щоб навіть той, той, хто знаходиться далеко від рідного міста, відкриваючи сторінки нашого сайту, міг відчути себе вдома.

Наше завдання - виявити та інформувати, візуалізувати та спонукати до дії!Команда прагне створити приклад нової організації суспільного життя в Радомишлі та практичної реалізації принципів громадянської відповідальності. Ми віримо в те, що кожен радомишлянин має право на поінформованість. Знання, встановлені на фундамент освіченості та посилені дискусіями разом творять таке суспільство, яке спроможне ухвалювати рішення і брати на себе відповідальність. Таке суспільство, яке є безпечним та комфортним для своїх громадян.

Найважливішим та найціннішим фактором, що допомагає нам досягти результатів, є Ви!

 


Команда сайту

 

журналіст-редактор

Ірина Шахман
журналіст-редактор

Вадим Авєрочкін
модератор
Максим Грищенко
адміністратор
юрист

Сергій Гальченко
спеціальний кореспондент

Катерина Омельчук
кореспондент
Олександр Балашов
юрист

 


 

НагородиГратія “Замок Радомисль” 2013 р Футбольний кубок (футзал) 2-місце III-ліга сезон 2013-2014р. Диплом (футзал) 2-місце III-ліга сезон 2013-2014р.

Гратія
“Замок Радомисль” 2013 р.

Футбольний кубок (футзал)
2-місце III-ліга. Cезон 2013-2014р.
Диплом (футзал)
2-місце III-ліга. Cезон 2013-2014р.

 


Футбольна команда radomyshl.com

Сформована 2012 року. Сезону міні-футболу 2013-2014 року команда зайняла 2 місце у ІІІ лізі.

Футбольна команда radomyshl.com Сформована 2012 року. Сезону міні-футболу 2013-2014 року команда зайняла 2 місце у ІІІ лізі.